2012/04/20

Võrdle parimaid ja soodsamaid SMS laenu ja kiirlaenu pakkumisi


Millised siis on soodsaimad SMS laenud ja kiirlaenud Eestis?

Tänu tugevale konkurentsile ja riigipoolsele regulatsioonile saame nüüd aastal 2013 öelda et kiirlaen võib olla ka üsna või isegi väga soodne. Turule on tulnud uusi madalat laenuintressi pakkuvaid firmasid ning ka vanad olijad on sunnitud oma seniste klientide säilitamiseks ja uute võitmiseks intresse madaldama.

Selle postituse eesmärk on anda laenuotsijale infot firmade kohta mis pakuvad soodsaimat teenust. Kuna paljud inimesed toimivad kiirlaenu võttes harjumuse järgi olles ühe firma püsiklient siis on aeg oma harjumusi muuta et säästa raha - võib tunduda lugejale üllatav ent kasutades seda infot siin võid sa isegi nii väikese kui 100€ laenu puhul võita intressides tervelt 20€.

Alljärgnevalt on loetletud 3 firmat mis pakuvad soodsaimat intressi. (See ei ole paremusjärjestus)

Monetti kui üks tuntumaid firmasid pakub kiirlaenusid väga soodsalt, 50€ kuni 300€ uutele laenajatele ja püsiklientidele alates viiendast laenust kuni 1000 eurot. Laenutähtajad on 14 päeva kuni 12 kuud, see on selle firma üks eeliseid. Monetti kuulub Rootsi ettevõttele Folkia ning ka see on põhjus miks ta saab pakkuda soodsamaid intresse. Monetti on võtnud ka kasutusele isiku tuvastamise ID-kaardi või Mobiil-ID´ga.

Kliki siia et külastada Monetti kodulehte.


SMSMoney on üks vanemaid firmasid sellel turul Eestis, ent on väga hästi kohanenud uute tingimustega ning pakub samuti ülisoodsat intressi 5% 15 päevase ja 10% 30 päevase laenu puhul. Taotleda saab 50€ kuni 750€  (tarbimislaenu puhul 500€ kuni 5000€).

Kliki siia et külastada SMSMoney kodulehte.

Ferratum on suurimaid väikelaenu pakkujaid Euroopas ning tegutseb Eestis aastast 2006. 
Ferratum pakub laenusid 35 eurost 500 euroni ning uutele klientidele on laenud kuni 100 euroni 0% intressiga. Ferratumi üheks eeliseks

Kliki siia et külastada Ferratum Estonia kodulehte.

Kui juba asi on nii kaugel et on vaja kiirlaenu võtta siis loodan et see postitus aitas Teil valida soodsaima pakkumise ning seega säästa raha - säästmine aga on jätkusuutlik eluviis mis on paljudel juhtudel aidanud nii vabaneda võlgadest kui ka luua majandusliku kindlustatuse nii endale kui tulevastele põlvedele.

No comments:

Post a Comment